Display Menu Menu

Garden Gourmet

Ochutnejte a užijte si skvělý pocit z každého sousta. Vydejte se s námi do fascinujícího světa bezmasé kuchyně a udělejte něco dobrého nejen pro sebe, ale i pro přírodu a své okolí. Garden Gourmet® představuje rostlinné alternativy oblíbených masových pokrmů, unikátní zeleninová jídla i tradiční speciality. Značka Garden Gourmet® již více jak 35 let přináší pestrou nabídku vegetariánských produktů, které vynikají nejen svou skvělou chutí, ale i nutričními hodnotami a kvalitními ingrediencemi. A to vše bez kompromisů ve skvělé chuti!

Prohlédni značku

NESCAFÉ Alegria

Protože poptávka po kávě neustále stoupá, její milovníci se stávají čím dál tím náročnějšími. Proto je tak důležité nabídnout správný poměr kvality a hodnoty. A abyste se ujistili, že budete dlouhodobě nabízet výtečné horké nápoje, NESCAFÉ® Alegria nabízí samoobslužné řešení, které zajistí konzistentní kvalitu kávy Vašim zákazníkům.Vyvinuli jsme kávovary, ingredience, technickou a obchodní podporu, prostřednictvím nichž Vám rádi pomůžeme rozvíjet Vaše podnikání. Ať už podáváte 10 nebo 1000 šálků denně.

Prohlédni značku

Nescafé Milano

Výroba prémiové kávy vyžaduje schopnost, odbornost a zkušenost. Všechny tyto atributy jsme vložili do naší řady NESCAFÉ® Milano, což umožňuje nabídnout vynikající kávu Vašim zákazníkům, aniž byste museli ubrat ze svého hlavního předmětu podnikání. Snadno použitelné a přizpůsobitelné velkým i malým podnikům, Nescafé Milano představuje kompletní řešení zahrnující kávovary, ingredience, technickou a obchodní podporu. A protože jsme na naši kvalitní kávu patřičně hrdí, rádi s Vámi budeme spolupracovat, abychom Vás podpořili ve Vašem růstu.

Prohlédni značku